EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Balneo

Balneo

Procedury dobře známé z lázní u vás doma nebo ve vašem hotelu? Proč ne! Nabízíme vybavení pro balneoterapie, díky kterým si budete moci užívat ozdravných účinků koupelí, zábalů, masáží a dalších nadmíru příjemných terapií! Balneo = zdraví + relaxace.

Nevíte, jak sestavit to nejlepší balneo, které budou vaši hosté milovat? Jestli bude vhodnější vodoléčba nebo fyzioterapie? Nebo rovnou oboje? Nebojte se nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme jak s projekcí, tak i realizací a servisem.

 

Balneo

Vodoléčba

Spoutali jsme uvolňující a léčivou moc vody. Pro lázně, hotely, relaxační centra a další wellness zařízení dodáváme kvalitní zařízení pro vodoléčbu. Vybírat můžete mezi perličkovými lázněmi, masážními vanami i kompletním vybavením pro zábaly.

Fyzioterapie

Sportovci, lázeňští hosté i senioři ji vyhledávají. Pomáhá, léčí a je příjemná. Fyzioterapie. Prohlédněte si nabídku vybavení pro rehabilitace a fyzioterapii! Dodáváme vybavení rehabilitačních center, fyzioterapeutických ordinací i lázeňských domů.

Prohlédněte si také sauny, moderní parní lázně a ochlazovny z naší nabídky. Ukážeme vám, jak je společně s balneoterapií spojit do jednoho fungujícího celku!

Kneippova lázeň

Lázeň se skládá z “chodníku,” ve kterém jsou 4 bazénky na nohy s teplou a studenou vodou. Šokovým střídáním teplot se zlepšuje prokrvení celého těla a léty prověřená procedura posiluje i činnost metabolismu. Kneippův chodník se skvěle uplatí v lázních, wellness centrech a dalších zařízeních.

Balneo procedury pomáhají

Balneo procedury pomáhají

Balneo procedury jsou příjemné

Balneo procedury jsou příjemné

Balneo procedury léčí

Balneo procedury léčí

Fyzioterapie

Fyzioterapie

Víte, že...

Víte, že vířivé vany pro veřejné využití musí splňovat náročná hygienická kritéria? Při koupi se vždy přesvědčte, že hydromasážní vana nebo whirlpool obsahují technologie na úpravu a filtraci vody. Jedině tak bude vaše nová vířivka dobře fungovat.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.