EuroBalneo – partner pro svět wellness Vyrábíme a dodáváme finské sauny, infrasauny a vše pro vaše wellness!

Jsme specialisté na realizace v oblasti wellness, regenerace a lázeňství. Na míru pro vás vybudujeme jak nové wellness centrum, tak domácí saunu či vířivku. Již od roku 2003 sami vyrábíme pečlivě navržené sauny a parní lázně, na klíč dodáváme solária, bazény, infrasauny a desítky dalších zařízení a doplňků pro domácí i veřejné použití.

 

Prohlédněte si naše úspěšné realizace, sortiment nebo nás rovnou navštivte v pražském showroomu a přesvědčte se, že jsme pro vaše wellness ideálním partnerem.

sauny, infrasauny finské sauny, infrakabiny, saunové domky

sauny, infrasauny finské sauny, infrakabiny, saunové domky

Užijte si relaxaci ve žhavém prostředí vlastní sauny! Vyrábíme a na klíč dodáváme kvalitní finské sauny, infrasauny i saunové domky s bohatým příslušenstvím.

podrobnosti
parní lázně solná a bylinná lázeň, tepidárium, hamman

parní lázně solná a bylinná lázeň, tepidárium, hamman

Odpočívejte jako za časů antického Říma a dopřejte si exkluzivní pobyt v parní lázni! Solné lázně, caldaria, turecké lázně a další parní procedury vám postavíme na míru.

podrobnosti
whirlpool hydromasážní (privátní) a vířívé (komerční)

whirlpool hydromasážní (privátní) a vířívé (komerční)

Ponořte se do uklidňujícího proudu vířící a bublající vody a odplavte všechny starosti! Dodáváme privátní i veřejné vířivé bazény, whirlpooly a vany, ve kterých se sladce odpočívá.

podrobnosti
  • Carousel 01
  • Carousel 02

Showroom je od 3. prosince opět otevřen03. prosince 2020

Od 3. prosince vás znovu rádi přivítáme v našem wellness showroomu. Přijďte si prohlédnout a nezávazně vyzkoušet vystavené sauny, infrasauny, vířivky, parní kabinu nebo zážitkovou sprchu.

Prosíme, abyste si termín vaší návštěvy předem objednali. Budeme se tak moci věnovat jen vám a zajistíme vám i dostatek soukromí.

Zároveň vás prosíme, abyste dodržovali maximální počet lidí v showroomu (pokud se předem neobjednáte) a máte-li příznaky nachlazení, raději svoji návštěvu odložte na jiný termín. Dodržujte také předepsané rozestupy mezi osobami a noste roušku nebo respirátor.

Těšíme se na vás!

2210/2020

Aktuální informace o našem provozu v rouškové době

více
2404/2020

Showroom je opět otevřen!

více
1603/2020

Informace o provozu v době karantény

více
všechny novinky
Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.