EuroBalneo – partner pro svět wellness Vyrábíme a dodáváme finské sauny, infrasauny a vše pro vaše wellness!

Jsme specialisté na realizace v oblasti wellness, regenerace a lázeňství. Na míru pro vás vybudujeme jak nové wellness centrum, tak domácí saunu či vířivku. Již od roku 2003 sami vyrábíme pečlivě navržené sauny a parní lázně, na klíč dodáváme solária, bazény, infrasauny a desítky dalších zařízení a doplňků pro domácí i veřejné použití.

 

Prohlédněte si naše úspěšné realizace, sortiment nebo nás rovnou navštivte v pražském showroomu a přesvědčte se, že jsme pro vaše wellness ideálním partnerem.

sauny, infrasauny finské sauny, infrakabiny, saunové domky

sauny, infrasauny finské sauny, infrakabiny, saunové domky

Užijte si relaxaci ve žhavém prostředí vlastní sauny! Vyrábíme a na klíč dodáváme kvalitní finské sauny, infrasauny i saunové domky s bohatým příslušenstvím.

podrobnosti
parní lázně solná a bylinná lázeň, tepidárium, hamman

parní lázně solná a bylinná lázeň, tepidárium, hamman

Odpočívejte jako za časů antického Říma a dopřejte si exkluzivní pobyt v parní lázni! Solné lázně, caldaria, turecké lázně a další parní procedury vám postavíme na míru.

podrobnosti
whirlpool hydromasážní (privátní) a vířívé (komerční)

whirlpool hydromasážní (privátní) a vířívé (komerční)

Ponořte se do uklidňujícího proudu vířící a bublající vody a odplavte všechny starosti! Dodáváme privátní i veřejné vířivé bazény, whirlpooly a vany, ve kterých se sladce odpočívá.

podrobnosti
  • Carousel 01
  • Carousel 02

Stali jsme se součástí skupiny Wellness Vision20. září 2016

Od 1. září 2016 patří společnost Eurobalneo do Wellness Vision group – společně s firmou SaunaSystem a eshopem Prowellness chceme být pro naše klienty silnějším a stabilním partnerem pro nové i stávající projekty.

Pro naše klienty se nic nemění. Všechny tři společnosti spolupracují již řadu let a je za nimi 5580 projektů saun a wellness nebo 1033 saun a infrakabin.

Společně realizujeme domácí i veřejná wellness, malé i velké sauny. Vše na míru – od návrhů, projektů až po realizaci a servisní zázemí. Máme vlastní výrobu, návrháře i architekty. A rádi se staneme i vaším partnerem.

Více informací o skupině Wellness Vision najdete na novém webu zde.

1909/2016

Zveme vás na výstavu FOR ARCH 2016

více
1407/2016

Realizace: luxusní zážitkové sauny a parní lázeň se solnými rituály v Praze

více
0804/2016

V zahradním wellness relaxujete jen pár metrů od domu

více
všechny novinky
Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.