EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Ochlazovací bazény, kádě a sprchy

Ochlazovací bazény, kádě a sprchy

Plánujete saunu nebo parní lázeň? Pak nezapomeňte na kvalitní ochlazovací bazén nebo alespoň sprchu! Bez pořádného a rychlého ochlazení by byl požitek ze saunování doslova poloviční. Prohlédněte si naši nabídku pro ochlazovny a vyberte si sestavu prvků na míru vašim potřebám!

Kromě samotného prodeje vybavení pro ochlazovny nabízíme také komplexní realizaci ochlazoven od návrhu po servis. Zakomponujeme ochlazovnu k sauně či parní lázni a vytvoříme tak váš vlastní wellness komplex se vším všudy. Jaké prvky pro ochlazovny nabízíme?

Ochlazovací bazény

Luxusní vzhled a pohodlné používání dělají z ochlazovacího bazénu krále všech ochlazoven. Vynikající vlastnosti jsou vykoupeny vyšší cenou i nároky na prostor. Ale kde je ochlazovací bazén, tam je zážitek ze saunování skutečně mimořádný.

Ochlazovací kádě

Klasika, která se neokouká. Dřevěná ochlazovací vědra a ochlazovací kádě byste našli v saunách už v dávné historii a ani dnes nevymizely. Ochlazovací kádě jsou oblíbeným, dostupným a jednoduchým řešením ochlazení.

Ochlazovací sprchy

Nenáročné na prostor a snadné na montáž. Ochlazovací sprchy jsou skvělým doplňkem vaší ochlazovny a jsou hojně využívané těmi, kterým klasické bazény či saunovací vědra nevyhovují. Navíc jsou levné na provoz a snadno se udržují.

Atraktivní sprchy

Hledáte originální způsob ochlazení? Pak se podívejte na atraktivní ochlazovací sprchy, které překvapí i zkušené saunové harcovníky. Intenzivní proudy ledové vody i jemné mrholení povýší obyčejné ochlazení po sauně na zážitek!

Potřebujete poradit nebo pomoct s vybavením? Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku. Rádi vám pomůžeme se zařízením i vybavením vaší nové ochlazovny.

Víte, že...

Víte, že vířivé vany pro veřejné využití musí splňovat náročná hygienická kritéria? Při koupi se vždy přesvědčte, že hydromasážní vana nebo whirlpool obsahují technologie na úpravu a filtraci vody. Jedině tak bude vaše nová vířivka dobře fungovat.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.