EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Projekce

Projekce

Máte to v hlavě. Tady chci mít saunu, tady whirlpool, tady šatnu. Ale bude to dohromady fungovat? Je na to budova připravená? Máte všechna povolení? Právě na tyto otázky vám odpoví dobře připravený projekt.

Pro soukromé i veřejné realizace wellness zajišťujeme kompletní projektovou přípravu od studií po detailní plány pro výstavbu. Připravíme pro vás nejen řešení přístupových zón, technického zázemí a vzhledu celého prostoru, ale také vám na modelu realisticky předvedeme, jak bude vaše nová sauna nebo třeba celý lázeňský komplex vypadat.

Sauny, parní lázně, bazény i veškerá zařízení wellness vždy projektujeme s ohledem na maximální užitek, kvalitu a adekvátní cenu.

Projektem návrh nekončí

Zkušený projektant vám kromě členění, rozvržení prvků a návrhu provázanosti vypracuje trojrozměrnou vizualizaci celého prostoru, která bude obsahovat:

  • celkový model wellness ze všech úhlů a pohledů
  • podobu interiéru jednotlivých zařízení
  • vizualizaci mozaik
  • celkovou barevnost
  • návrh osvětlení
  • řešení podlah a další prvky

Máte zájem o projekt vašeho vysněného wellness? Nebojte se nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše možnosti a přání a navrhneme ideální řešení.

Víte, že...

Víte, že navrhování wellness je samostatný obor? Vyžaduje jak znalosti jednotlivých procedur, tak i technologií, architektury a designu. Jedině profesionálně navržené wellness funguje spolehlivě a bez komplikací.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.