Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Novinky

Novinky

Nová zařízení v naší nabídce, poslední trendy z veletrhů, odborné články i saunové kabiny za akční ceny. Pravidelně vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších zpráv, událostí a akcí ze světa wellness, regenerace a lázeňství. Pohodlně se usaďte a přečtěte si články, ze kterých na vás dýchne pohoda a uvolnění!

19. prosince 2017

Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Rádi bychom vám popřáli klidné a příjemné vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku. My v Eurobalneo.cz budeme mít od 20. prosince do 3. ledna dovolenou a budeme nabírat síly a inspiraci, abychom se vám i vašim projektům mohli v roce 2018 věnovat opět na maximum. Mějte ty nejkrásnější Vánoce a ať se vám splní všechna vaše přání...

27. listopadu 2017

Veřejné, nebo domácí wellness. Které je pro vás to pravé?

Jestli si do vířivky zajdete jednou za půl roku a saunování vás baví jednou za uherský rok, pak se vám vyplatí naštěvovat wellness veřejné. Pro všechny milovníky relaxace, kteří jsou ve wellness pečení vaření, máme dobrou zprávu. Domácí wellness představuje luxusní zážitek, který si ale díky rozumné ceně může dnes dopřát téměř každý.

podrobnosti
05. října 2017

Chcete přirozené opálení po celý rok? Známe lepší způsob než solária

Doba dovolených u moře a opalování na zahradě u bazénu je bohužel pryč. Existuje ale možnost, jak se můžete krásně a pohodlně opálit i v zimních měsících. Přirozené a zdravé opálení získáte v solárních loukách. Jsou navíc mnohem zdravější a příjemnější než klasická solária.

podrobnosti
27. září 2017

Wellness Vision má nový web

Již rok patří Eurobalneo do skupiny Wellness Vision group. Před pár dny Wellness Vision spustil nové webové stránky s kompletní nabídkou produktů domácího a veřejného wellness, jako jsou parní kabiny, sauny, vířivky, nerezové bazény atd.

Postupně budeme přidávat naše nejdůležitejší reference a ukázky realizací. Na český trh přinášíme mnoho wellness novinek: víte například co je sněhopád?

podrobnosti
30. června 2017

Vaše tělo se samo nezregeneruje. Pomozte mu

„Jak rychle zhubnout do plavek“, „6 cviků pro vypracované břicho, jaké jste vždycky chtěli“, „Nehledejte výmluvy a začněte běhat“. Podobné titulky na nás útočí každý den ze všech stran. Moderní doba si prostě žádá, abychom cvičili a zbavili se faldíků. Na tom určitě není nic špatného, ale pokud chcete trápit své tělo cvičením, musíte svalům dopřát i kvalitní odpočinek.

 

podrobnosti
    1    2    3    4    5        9    

Víte, že...

Víte, že parní lázně si můžete nechat postavit prakticky v jakémkoliv designu? Stačí jen vaše fantazie a spolehlivá realizační firma. Parní lázeň tak můžete mít v antickém, tureckém, asijském či tropickém stylu včetně nejmenších detailů.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.