EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Solární louky Sunsky

Solární louky Sunsky

Vychutnávejte si blahodárné účinky slunečního záření za každého počasí a po celý rok! Solární louky jsou navrženy speciálně pro ty, kteří milují koupel v záři slunečních paprsků. Oproti klasickému soláriu totiž nejste „uzavřeni" do žádného boxu, ale užíváte si slunce všude kolem vás.

Dodáváme kvalitní solární louky SUNSKY pro privátní i veřejné použití v navštěvovaných wellness provozech. Solární louky SUNSKY se snadno udržují, mají hezký design a jen malé nároky na servis. Díky působení čtyř zářičů dosáhnete pomocí solární louky přirozeného a jemného hnědého zabarvení pokožky.

Solární louky EuroBalneo

Solární louky nebo solária?

Uvažujete o pořízení solária nebo solární louky? Připravili jsme pro vás stručné porovnání obou zařízení. Přečtěte si jejich výhody i nevýhody a rozhodněte se, zda je pro vaše plány vhodnější vzdušná solární louka, nebo tradiční solárium.

Zajímá vás i další vybavení wellness? Prohlédněte si odpočívárny námi vyráběné sauny, moderní parní lázně nebo bazény! Rádi vám navrhneme zapojení solární louky do vašeho vlastního wellness!

celkový pohled solární louky

celkový pohled solární louky

relaxace - solární louky

relaxace - solární louky

detail solární louky

detail solární louky

Víte, že...

Víte, že infrasauny nejvyšší třídy se nemusí nijak nahřívat? Prostě je zapnete a můžete se začít saunovat. Pokud nemáte času nazbyt, rozhodně byste měli variantu infrasaun s rychlým startem zvážit.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.