EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Novinky

Novinky

Nová zařízení v naší nabídce, poslední trendy z veletrhů, odborné články i saunové kabiny za akční ceny. Pravidelně vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších zpráv, událostí a akcí ze světa wellness, regenerace a lázeňství. Pohodlně se usaďte a přečtěte si články, ze kterých na vás dýchne pohoda a uvolnění!

17. prosince 2020

Krásný nový rok + info o vánoční dovolené

Celý náš tým by tímto rád poděkoval všem našim zákazníkům za projevený zájem o naše výrobky a služby. Všem přejeme krásné svátky a hodně zdraví v roce 2021.

Všechny naše společnosti Wellness Vision GROUP budou mít od 21. prosince do 3. ledna vánoční dovolenou. E-shop Prowellness.cz bude poslední objednávky skladového zboží odesílat 23. prosince a nové objednávky a dotazy vyřizovat znovu od 4. ledna 2021.

zpět

Víte, že...

Víte, že parní lázně si můžete nechat postavit prakticky v jakémkoliv designu? Stačí jen vaše fantazie a spolehlivá realizační firma. Parní lázeň tak můžete mít v antickém, tureckém, asijském či tropickém stylu včetně nejmenších detailů.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.