EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Novinky

Novinky

Nová zařízení v naší nabídce, poslední trendy z veletrhů, odborné články i saunové kabiny za akční ceny. Pravidelně vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších zpráv, událostí a akcí ze světa wellness, regenerace a lázeňství. Pohodlně se usaďte a přečtěte si články, ze kterých na vás dýchne pohoda a uvolnění!

03. prosince 2020

Showroom je od 3. prosince opět otevřen

Od 3. prosince vás znovu rádi přivítáme v našem wellness showroomu. Přijďte si prohlédnout a nezávazně vyzkoušet vystavené sauny, infrasauny, vířivky, parní kabinu nebo zážitkovou sprchu.

Prosíme, abyste si termín vaší návštěvy předem objednali. Budeme se tak moci věnovat jen vám a zajistíme vám i dostatek soukromí.

Zároveň vás prosíme, abyste dodržovali maximální počet lidí v showroomu (pokud se předem neobjednáte) a máte-li příznaky nachlazení, raději svoji návštěvu odložte na jiný termín. Dodržujte také předepsané rozestupy mezi osobami a noste roušku nebo respirátor.

Těšíme se na vás!

zpět

Víte, že...

Víte, že parní lázně si můžete nechat postavit prakticky v jakémkoliv designu? Stačí jen vaše fantazie a spolehlivá realizační firma. Parní lázeň tak můžete mít v antickém, tureckém, asijském či tropickém stylu včetně nejmenších detailů.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.