EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Bazény venkovní i vnitřní

Bazény venkovní i vnitřní

Potřebujete nový bazén do sportovního klubu? Budujete penzion a chcete hostům nabídnout privátní koupání? Nebo je vašim snem luxusní bazén v zimní zahradě rodinného domu? Pak máme pro vás ucelenou nabídku venkovních i vnitřních bazénů.

 

Nabízíme vám komplexní služby ve výstavbě bazénů od projektu, návrhu tvaru a výběru materiálu, až po vybavení technikou a atrakcemi. Každý bazén připravíme individuálně přímo pro vás a doporučíme vám k němu ideální doplňky a příslušenství.

Jaké typy bazénů dodáváme?

Díky spolupráci s mnoha specializovanými firmami vám můžeme nabídnout širokou škálu bazénů pro domácíveřejné použití. Nejčastěji realizujeme tyto bazény:

  • nerezové i keramické bazény
  • bazény z DLW fólie
  • bazény s přelivnou hranou i bazény se skimmerem

Bazén EuroBalneo

 

Víme, že navrhnout a postavit kvalitní bazén, který bude fungovat po mnoho let, není nic snadného. Proto při realizacích spolupracujeme s vybranými specialisty v oboru bazénů a bazénové techniky, díky kterým můžeme garantovat špičkovou kvalitu dodávaných bazénů. Za všechny jmenujme firmy:

zpět

Víte, že...

Víte, že navrhování wellness je samostatný obor? Vyžaduje jak znalosti jednotlivých procedur, tak i technologií, architektury a designu. Jedině profesionálně navržené wellness funguje spolehlivě a bez komplikací.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.