EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Jak na domácí wellness

Jak na domácí wellness

Přijdete z práce a hned zamíříte do luxusní vířivky, kterou máte jen pro sebe. Pustíte si oblíbenou hudbu, necháte se hýčkat masážními proudy a užíváte si naprostý klid. A pak? Léčivá infrasauna. To vše na jednom jediném místě ­ u vás doma.

Často kladené otázky o domácím wellness

Co když si domácí wellness vybuduji svépomocí?

Přestože je mezi Čechy mnoho kutilů, stavbu wellness svépomocí nedoporučujeme. Na první pohled se zdá, že třeba sauna je jen jednoduchá stavba ze dřeva s kamny. Ale kutilové už neví, že má řadu specifik. A potom u takových saun chybí izolace stěn, odvětrávání a i materiál je nevhodně zvolený. Amatérská sauna může v interiéru způsobit velké škody a i její oprava profesionálem se prodraží. Proto se vyplatí ušetřit si starosti a rovnou si objednat saunu od specializované firmy.

Kolik stojí domácí wellness?

Cena záleží na tom, kolik prvků do svého wellness chcete a jaké materiály si vyberete. Například cena kvalitní domácí finské sauny se pohybuje od 50.000 Kč. Pokud budete chtít domácí whirpool, vyjde vás na 250.000 Kč a více. Domácí parní lázeň s keramickým obkladem z mozaiky pořídíte od 250.000 Kč.

Jak dlouho trvá stavba domácího wellness?

Záleží na tom, jak komplexní wellness si přejete. Například základní infrasaunu můžete mít doma už za 2 až 3 dny.

zpět

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.