EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Sauny, infrasauny a saunové domky   //  Kvalitní finské sauny

Kvalitní finské sauny

Finské sauny, saunové kabiny i venkovní sauny dodáváme na klíč pro soukromé i veřejné využití. Sauny z naší nabídky sami vyrábíme a umíme vám díky tomu poradit s každým detailem. Sauny známe dokonale.

 

Sauny dodáváme na klíč, včetně bezplatného zaměření na místě montáže. Prohlédněte si náš sortiment a vybrané reference nebo nás navštivte ve vzorkové prodejně v Praze! Rádi vám připravíme návrh nové finské sauny přesně podle vašich požadavků včetně bezplatné kalkulace.

Sauny Economy

Levné finské sauny Economy

Základní sauna pro domácí použití je i přes nízkou cenu vyrobena z kvalitního dřeva a obsahuje vše, co pro saunování potřebujete. Sympatická varianta sauny, kterou je možné vybavit prosklenou stěnou a dalším příslušenstvím.

více

Sauny Ideal

Kvalitní finské sauny Ideal

Střední třída mezi finskými saunami má jméno Ideal. Kromě větších rozměrů oceníte také širší výbavu, která sahá od parního generátoru po barevné osvětlení. Sauna ideal je variantou pro ty, kteří si potrpí na komfort za rozumnou cenu.

více

Sauny Grand

Luxusní vestavěné sauny Grand

Finskou saunou Grand se dostáváme do nejvyšších tříd saunování. Luxusní materiály, široká škála doplňků a barevné osvětlení už v základní výbavě dělají ze sauny Grand diamant mezi saunami. Vhodné pro nejnáročnější klientelu.

více

Sauny Modus

Luxusní nadčasové sauny Modus

Nadčasová, osobitá, exkluzivní. Taková je finská sauna Modus, vyrobená z materiálů nejvyšší jakosti. Saunu Modus vám vyrobíme na míru přesně podle vašich požadavků. Díky tomu můžete vybírat z bohaté výbavy a nechat si saunu vyrobit přesně podle svého vkusu.

více

 

Náš tip

Chcete vědět, jaké jsou rozdíly mezi klasickou saunou a infrasaunou? Podívejte se na náš článek o saunách, ve kterém najdete stručné porovnání obou variant.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.