EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Sauny, infrasauny a saunové domky   //  Infrasauny na míru

Infrasauny na míru

Infrasauny, infrakabiny a kompletní příslušenství k saunování dodáváme na klíč pro soukromé i veřejné využití. Infrasauny sami vyrábíme a dokážeme díky tomu nejen vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům, ale také umíme poradit s každou maličkostí. Infrasauny známe dokonale.

 

Infrakabiny a infrasauny dodáváme na klíč, včetně bezplatného zaměření na místě montáže. Prohlédněte si náš sortiment a výběr realizací nebo nás rovnou navštivte ve vzorkové prodejně v Praze! Rádi vám připravíme návrh nové infrakabiny přesně podle vašich požadavků.

Infrasauny ISF

Infrasauny ISF na míru

Základní model infrakabiny vás potěší nejen sympatickou cenou, ale také kvalitními materiály a precizním zpracováním. Infrasaunu ISF je také možné na přání rozšířit o bohaté příslušenství. Ideální pro domácí saunování.

více

Infrasauny ISV

Infrasauny ISV na míru

Nadstandardně vybavená infrakabina pro náročnou klientelu. Mimořádné léčivé účinky infrazářičů Phillips VITAE vás nadchnou, komfort a kvalita zpracování materiálů potěší a cena příjemně překvapí. Výborná volba i pro komerční použití.

více

Infrasauny Grand Vitae

Infrasauny Grand Vitae

Luxusní infrasauna Grand Vitae z ušlechtilého cedrového dřeva vám už při první návštěvě vyrazí dech. Nekonečný seznam výbavy, příslušenství a technických vychytávek vás zabaví opravdu na dlouho. Kvalita bez kompromisů.

více

 

Náš tip

Sháníte náhradní díly, doplňky nebo nové zářiče do infrasauny? Navštivte náš partnerský e-shop Prowellness.cz, kde najdete kompletní vybavení pro sauny a infrakabiny.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.