EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Sauny, infrasauny a saunové domky   //  Výběr materiálu pro sauny

Výběr materiálu pro sauny

Smrk, osika, nebo cedr? Víte, jaký materiál je pro stavbu sauny nejvhodnější? Který je lepší na opěradla, a který na podlahu? Nebojte, z dřevin vás zkoušet nebudeme. Namísto toho vám přehledně ukážeme, z čeho může být vaše nová sauna vyrobena, a jaké mají různá dřeva výhody.

 

Při výrobě saun používáme výhradně prověřené materiály spolehlivých dodavatelů. Díky tomu vám můžeme zaručit, že všechny naše sauny dobře odolávají vlhkosti, změnám teplot i dlouhodobému používání. Seznamte se s našimi materiály blíže a prohlédněte si jejich vlastnosti:

Skandinávský smrk

Sauny ze skandidávského smrku

Univerzální, nenáročný a cenově dostupný. Sauny ze skandinávského smrku jsou ideální, pokud se saunováním začínáte nebo plánujete jednoduchou domácí saunu. Dobré vlastnosti za neméně dobrou cenu.

více

Osika

Sauna z osiky

Osikové dřevo na saunu vyniká jemným a vzdušným vzhledem. Pro své výborné vlastnosti a prakticky nulový výskyt suků patří mezi ideální materiály pro stavbu dřevěné sauny. Často se používá také na podlahy sauny.

více

Kanadská borovice

Sauna z kanadské borovice

Tvrdé a výrazné dřevo kanadské borovice je skvělé pro nadstandardní finské sauny. Výborně odolává vlhkosti, nemá suky a vypadá opravdu exkluzivně. Pokud chcete svou saunu odlišit od klasiky, je kanadská borovice dobrá volba

více

Ušlechtilý cedr

Sauna z ušlechtilého cedru

Nejluxusnější materiál pro stavbu sauny nezná kompromis. Cedr vypadá úchvatně, má téměř neomezenou životnost a navíc díky obsahu esenciálních olejů příjemně voní. Sauna z cedrového dřeva je jedním slovem dokonalá.

více

Abachi

Sauna z abachi

„Kouzelné" dřevo abachi najdete ve většině finských saun. Má totiž jednu speciální vlastnost. Ani při vysokých teplotách nepálí. Proto se při výrobě sauny abachi používá na lavice, opěradla, výplně a další části, které jsou ve styku s holou pokožkou.

více

 

Náš tip

Kromě pomoci při výběru vhodného materiálu pro výrobu sauny vám také rádi na míru navrhneme kompletní finské sauny, infrasauny a další prvky pro kvalitní wellness. Stačí nás jen kontaktovat nebo rovnou navštívit ve vzorkové prodejně v Praze.


Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.