Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Novinky

Novinky

Nová zařízení v naší nabídce, poslední trendy z veletrhů, odborné články i saunové kabiny za akční ceny. Pravidelně vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších zpráv, událostí a akcí ze světa wellness, regenerace a lázeňství. Pohodlně se usaďte a přečtěte si články, ze kterých na vás dýchne pohoda a uvolnění!

16. března 2020

Informace o provozu v době karantény

AKTUALIZACE: od pondělí 27. dubna máme opět otevřeno!

V návaznosti Usnesení vlády ČR ze dne 14. března 2020 č. 211 o přijetí krizového opatření vás chceme informovat, že je naše provozovna v Praze, včetně Showroomu, uzavřena.

Veškerou komunikaci budeme přednostně, z důvodu bezpečnosti nás všech, realizovat telefonicky nebo elektronicky. Je to výjimečný stav.

Návštěvy u zákazníků (např. kvůli zaměření atd) jsou po předchozí komunikaci s našimi kolegy obchodníky možné. Samozřejmě, že všechna doporučená bezpečnostních pravidla budeme dodržovat v maximální míře a moc vás prosíme o totéž.

Montáže zakoupených saun probíhají bez omezení, vždy vás budeme předem kontaktovat, abychom se dohodli, zda domluvený termín platí. Budete-li v karanténě, prosíme, buďte ohleduplní a nahlašte nám to.

Pokud se budete chtít na cokoli zeptat, nebojte se nám zavolat, rádi poradíme nebo probereme co budete potřebovat na našem telefonu: 800 433 433.

Vše společně zvládneme! Buďte zdraví!

zpět

Víte, že...

Víte, že parní lázně si můžete nechat postavit prakticky v jakémkoliv designu? Stačí jen vaše fantazie a spolehlivá realizační firma. Parní lázeň tak můžete mít v antickém, tureckém, asijském či tropickém stylu včetně nejmenších detailů.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.