EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision a jeho funkci i aktivity nyní přebírá WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Novinky

Novinky

Nová zařízení v naší nabídce, poslední trendy z veletrhů, odborné články i saunové kabiny za akční ceny. Pravidelně vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších zpráv, událostí a akcí ze světa wellness, regenerace a lázeňství. Pohodlně se usaďte a přečtěte si články, ze kterých na vás dýchne pohoda a uvolnění!

10. května 2021

Jsme Wellness Vision se vším všudy!

Již několik let je Eurobalneo součástí skupiny Wellness Vision. Nyní nastal okamžik, kdy veškeré funkce a aktivity plně přebírá Wellness Vision.

Se vším, co s tím souvisí.

Rozhodli jsme se, že webové stránky Eurobalneo necháme v provozu. Je na nich spousta informací, které mohou zájemcům o domácí či veřejné wellness pomoci. A je to i kus naší historie, který nechceme nechat zmizet.

Svůj zájem nebo dotazy ohledně soukromých wellness komerčních wellness prosím nyní směřujte výhradně na Wellness Vision.

Základní informace a kontakty najdete na webu Wellness Vision.

PR-novy-web-VW.jpg

zpět

Víte, že...

Víte, že parní lázně si můžete nechat postavit prakticky v jakémkoliv designu? Stačí jen vaše fantazie a spolehlivá realizační firma. Parní lázeň tak můžete mít v antickém, tureckém, asijském či tropickém stylu včetně nejmenších detailů.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.