EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  O firmě EuroBalneo

O firmě EuroBalneo

Milujeme wellness a vše kolem. Kromě toho, že sami vyrábíme pečlivě navržené sauny a parní lázně, tak na klíč dodáváme solária, vířivé a hydromasážní bazény, infrakabiny a desítky dalších zařízení a doplňků pro domácí i veřejný wellness.

Společnost EUROBALNEO s.r.o. vznikla 17. 12. 2003. Od té doby jsme realizovali tisíce zakázek po celé české republice, ale i v zahraničí. Podíleli jsme se na stavbě největšího aguaparku na jižní Moravě komplexní realizací jeho wellness části, ale můžete nás oslovit i když potřebujete jen malou saunu. Kdo je například naším zákazníkem?

  • Aquapark
  • Horský hotel budující nový bazén.
  • Majitel novostavby rodinného domu, který vždy snil o vlastní parní lázni.
  • Sportovní centrum, které chce na klíč kompletní zařízení wellness a fitness – od sauny a bazénu po vybavení posilovny.
  • Luxusní kosmetický salon, který rozšiřuje služby o masáže, zábaly a hydroterapii.
  • A můžete zde být i vy – stačí nám zavolat a domluvit si nezávaznou schůzku.

Nebojíme se kompletních realizací na klíč od návrhu architekta, realizaci, dodávku až po servis, ale rádi dodáme i jeden jediný prvek do privátní sauny. Vždy dbáme na plnění příslušných norem na stavbu i provoz, dokážeme najít řešení i v komplikované situaci a v neposlední řadě nabízíme seriózní ceny.

zpět

Víte, že...

Víte, že materiálům na stavbu sauny vévodí ušlechtilý cedr? Cedrová sauna je kromě téměř neomezené životnosti krásně voňavá. Cedrové dřevo totiž obsahuje aromatické oleje, které se během saunování postupně uvolňují.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.