EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Odpočívárny

Odpočívárny

odpočívárně není důvod spěchat. Zde máte jen a jen přesně podle názvu odpočívat a soustředit se na to, jak se co nejlépe uvolnit a zklidnit. Po sauně, parní lázni či koupeli ve vířivém bazénu si tělo i mysl přece zaslouží chvíli klidu na regeneraci a vstřebání blahodárných účinků procedur.

 

Odpočívárna je velmi důležitou součástí wellness a lázeňských komplexů. I když není tak na očích jako „atraktivní" procedury, má své nezastupitelné místo. Vyzkoušejte se někdy po pár bazénech uložit do vyhřátého lehátka a vychutnat si chvíli sladkého nicnedělání... uvidíte, jak je to osvěžující.

Líbilo by se vám zapojit do svého wellness či sportovního areálu také odpočívárnu? Nezávazně nás kontaktujte! Navrhneme samostatnou odpočívárnu na míru vašim potřebám.

Pokud zařizujete zbrusu nové wellness, relaxační centrum nebo třeba bazén, podívejte se také na naši další nabídku. Ať už je to sauna, vybavení pro whirlpool nebo moderní parní lázně, vždy vám vyjdeme vstříc a vše navrhneme do jednoho působivého celku.

relax v odpočívárně

relax v odpočívárně

pohoda v odpočívárně

pohoda v odpočívárně

lehátka v odpočívárně

lehátka v odpočívárně

zpět

Víte, že...

Víte, že materiálům na stavbu sauny vévodí ušlechtilý cedr? Cedrová sauna je kromě téměř neomezené životnosti krásně voňavá. Cedrové dřevo totiž obsahuje aromatické oleje, které se během saunování postupně uvolňují.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.