EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Parní lázně

Parní lázně

Představte si, jak sedíte na vyhřáté lavici, bílým mlžným oparem k vám prosvítá tlumené světlo a ozařuje ozdobné mozaiky na stěnách kolem vás. Je vám příjemné horko a cítíte, jak vašimi póry uniká napětí, stres, bolístky a nervozita. Pak vyjdete ven a cítíte se jako znovuzrození. Právě jste absolvovali parní lázeň.

Na míru dodáváme parní lázně pro domácí i veřejné použití. Veškeré parní lázně vám jako jedni z mála firem v ČR postavíme na klíč – od návrhu po stavební práce a servis. Od čeho ale začít?

 1. Požadovaná velikost
  Nejprve nám řeknete, jak má být parní lázeň velká. Podle toho také lépe poznáme, jaké vybavení si zde můžeme dovolit, a jaké ne.
 2. Volba vzhledu
  Pak si vyberete, v jakém stylu by parní lázeň měla být. Záleží jen na vaší fantazii a finančních možnostech. Můžete mít vše od antiky po orient.
 3. Obklady
  Poté společně najdeme typ keramiky a styl pokládky. Výběr materiálu obkladů je pestrý – od skla a keramiky až po mramor.
 4. Vybavení parní lázně
  Rozsah technologické výbavy záleží na vás – můžete se spokojit s funkčním minimem, nebo mít plně vybavenou parní lázeň se speciálními doplňky.
 5. Realizace
  Pak už to je na nás. Výroba parní lázně, montáž i zaškolení do údržby je čistě v našich rukou. Vy přicházíte do hotového.

Parní lázně

zpět

Víte, že...

Víte, že parní lázně si můžete nechat postavit prakticky v jakémkoliv designu? Stačí jen vaše fantazie a spolehlivá realizační firma. Parní lázeň tak můžete mít v antickém, tureckém, asijském či tropickém stylu včetně nejmenších detailů.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.