EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Sauny, infrasauny a saunové domky

Sauny, infrasauny a saunové domky

Pohodlně se uložte na vyhřátou dřevěnou lavici, kochejte se dokonalým řemeslným zpracováním a ušlechtilými materiály a nechte se prostoupit intenzivním sálavým teplem! Brzy poznáte, jak se vám projasnila mysl, pročistila pleť a uvolnilo svalové napětí. Do sauny se rychle zamilujete.

Na míru dodáváme sauny, infrakabiny a venkovní sauny pro domácí i veřejné použití. Jakékoliv sauny vám postavíme na klíč – od konzultace a návrhu po stavební práce a servis. Proč si pro stavbu sauny vybrat právě nás?

 1. Sauny sami vyrábíme
  Infrasauny i finské sauny sami vyrábíme a dokážeme je díky tomu přizpůsobit přáním klienta. Sauny samozřejmě dokonale známe a dokážeme vám odborně poradit s výběrem i používáním.
 2. Máte na výběr
  V nabídce máme sauny a infrakabiny všech kategorií. Vybere si jak majitel rodinného domku, tak i wellness hotel.
 3. Bohaté příslušenství
  Pro většinu saun a infrakabin z našeho sortimentu dodáváme také nejen širokou příplatkovou výbavu, ale také doplňky a pomůcky pro saunování.
 4. Realizace na klíč
  Pokud chcete, nemusíte se o stavbu sauny vůbec starat, vše zařídíme my. Od přípravy projektu po realizaci.
 5. Vzorková prodejna
  Rádi vás přivítáme v naší vzorkové prodejně v Praze. Ukážeme vám nejen vybrané sauny a infrakabiny, ale také další sortiment ze světa wellness.
 6. Saunami nekončíme
  Jsme specialisté na kompletní dodávky vybavení pro wellness. Dokážeme vám navrhnout jak celé wellness centrum, tak i propojení jednotlivých procedur a terapií.

Sauna EuroBalneo

zpět

Víte, že...

Víte, že infrasauny nejvyšší třídy se nemusí nijak nahřívat? Prostě je zapnete a můžete se začít saunovat. Pokud nemáte času nazbyt, rozhodně byste měli variantu infrasaun s rychlým startem zvážit.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.