EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Vířivky, whirlpooly

Vířivky, whirlpooly

Představte si klidnou a vyhřátou místnost. Krásnou velkou vanu z kvalitních materiálů. Horkou vířící vodu, záplavu vzduchových bublin a pohodlné sedačky. A teď si představte, jak do vany pomalu vstupujete po celodenní námaze. Proudy vody vás ihned obklopí a začnou vyvíjet jemný tlak na bolavá záda, unavené nohy a ztuhlou šíji. Jste ve vířivce a vaše mysl i tělo se vznáší do nebeských výšin.

O tom, že se hydromasážní vana nebo vířivý bazén (nazývaný též whirlpool) stanou ozdobou vašeho domu či wellness centra, se přesvědčíte vy i vaši hosté už po prvním použití. Nabízíme vám vnitřní i venkovní vířivky dvou typů:

zpět

Víte, že...

Víte, že vířivé vany pro veřejné využití musí splňovat náročná hygienická kritéria? Při koupi se vždy přesvědčte, že hydromasážní vana nebo whirlpool obsahují technologie na úpravu a filtraci vody. Jedině tak bude vaše nová vířivka dobře fungovat.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.