EuroBalneo je součástí skupiny WellnessVision.

Nacházíte se   EUROBALNEO s.r.o.   //  Vířivky, whirlpooly

Vířivky, whirlpooly

Představte si klidnou a vyhřátou místnost. Krásnou velkou vanu z kvalitních materiálů. Horkou vířící vodu, záplavu vzduchových bublin a pohodlné sedačky. A teď si představte, jak do vany pomalu vstupujete po celodenní námaze. Proudy vody vás ihned obklopí a začnou vyvíjet jemný tlak na bolavá záda, unavené nohy a ztuhlou šíji. Jste ve vířivce a vaše mysl i tělo se vznáší do nebeských výšin.

Vířivé bazény pro komerční využití

Špičkové technologie, snadná údržba a dodržení přísných hygienických norem jsou základem pro naše whirlpooly pro komerční využití. Jsou skvělé pro malé hotely, penziony, wellness centra a další místa, kde chcete svým hostům nabídnout to nejlepší.

Whirlpool EuroBalneo

zpět

Víte, že...

Víte, že vířivé vany pro veřejné využití musí splňovat náročná hygienická kritéria? Při koupi se vždy přesvědčte, že hydromasážní vana nebo whirlpool obsahují technologie na úpravu a filtraci vody. Jedině tak bude vaše nová vířivka dobře fungovat.

Galerie zajímavých realizací firmy Eurobalneo – Wellness, finské sauny, infrasauny, whirlpool, solária...Deset let zkušeností ve wellness

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.